Masz pytania? tel.: 32 4564364 lub 723 550 755 | dziupla@wodzislaw-slaski.pl

 

Sport, muzyka, zabawa... wakacje 2020

Wrz 28, 2020

Tegoroczne wakacje upłynęły podopiecznym świetlicy WPWD „Dziupla” pod znakiem dobrej zabawy. Korzystając ze sprzyjających temperatur, kilka razy wybraliśmy się na basen do Gosław Sport Center gdzie pod okiem wychowawców i ratownika korzystaliśmy z uroków bezpiecznej zabawy w wodzie.

Czas spędzony „w wodzie” przysporzył wszystkim wychowankom, oprócz korzyści zdrowotnych wiele radości i przyjemnych wrażeń. Był to mile spędzony czas, młodzież miała możliwość zadbać o swoją sprawność fizyczną, swoje zdrowie, relaks.

W ramach działalności świetlicy organizowanych było wiele różnych form zajęciowych, mianowicie: gry i zabawy integrujące grupę; zajęcia plastyczne, muzyczne i to co wychowankowie lubią najbardziej czyli...konkursy z nagrodami:

  • dla chłopców - indywidualne konkurencje sprawnościowe, zręcznościowe pt. " Challenge" polegające na pokonaniu toru przeszkód w określonym czasie w Rodzinnym Parku Rozrywki Trzy Wzgórza;
  • dla dziewczynek - ułożenie bukietu z dowolnych kwiatów, gałązek, liści i traw.

Jak to w życiu bywa, wszystko co dobre szybko się kończy… również wakacje nieuchronnie dobiegły końca. W naszej Świetlicy dobre humory towarzyszą wszystkim również w roku szkolnym, zapraszamy więc wszystkie chętne dzieci i młodzież oraz ich rodziców do zapoznania się z naszą ofertą i zapisania do placówki.

Romina Mitko

 

Więcej w tej kategorii: « Carpe diem ! Jesień w świetlicy... »

Znajdziesz nas na

Sekretariat

poniedziałek, wtorek, czwartek: 8:15 - 16:00
środa, piątek: 8:15 - 15:00

Adres: ul. Czyżowicka 29b, 44-300 Wodzisław Śląski

Telefon: 32 456 43 64, 723 550 755

Biuletyn Informacji Publicznej

 

 

Wodzisławskie Centrum Kultury

 

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna

Top