Masz pytania? tel.: 32 4564364 lub 723 550 755 | dziupla@wodzislaw-slaski.pl

 

Ferie w naszej świetlicy

Lut 03, 2020

Tegoroczne ferie spędziliśmy bardzo aktywnie, frekwencja dopisała. Pogoda była ładna sprzyjająca spacerom i wyjazdom, których było wiele. Odbyło się kilka wycieczek do Wodzisławiu Śląskiego. Byliśmy w kinie na filmie pt.: "Rodzina Adamsów", w Bibliotece Miejskiej, w McDonalds a także na lodowisku gdzie, niektórzy stawiali pierwsze kroki.  Uczestniczyliśmy  także, w interesujących zajęciach pt; "Od karocy do pociągu, czyli jak dawniej podróżowano?", w sali konferencyjnej wodzisławskiego dworca PKP, gdzie dowiedzieliśmy się między innymi jak wyglądały dawne wodzisławskie drogi, kiedy przyjechał do Wodzisławia pierwszy pociąg, o co chodzi z kołem znalezionym w Zawadzie i dlaczego nad rynkiem unosił się kiedyś zeppelin…

Nie zabrakło również  czasu na wspólne świętowanie, odbył się balik oraz  Dzień Babci i Dziadka, podczas którego, dzieci wraz  z swoimi Babciami mieli możliwość wspólnego poczęstunku, życzeń a także świetnej zabawy z masą solną oraz gier i zabaw.

Ferie zimowe w świetlicy nr 4 przebiegły bardzo atrakcyjnie i  bezpiecznie, dały mnóstwo radości dzieciom. Szkoda że, tak szybko minęły.. Bardzo dziękujemy rodzicom, którzy chętnie zaangażowali się w przygotowania poczęstunku podczas baliku a także przewóz wychowanków.

DZIĘKUJEMY

 

 

 

Znajdziesz nas na

Sekretariat

poniedziałek, wtorek, czwartek: 8:15 - 16:00
środa, piątek: 8:15 - 15:00

Adres: ul. Czyżowicka 29b, 44-300 Wodzisław Śląski

Telefon: 32 456 43 64, 723 550 755

Biuletyn Informacji Publicznej

 

 

Wodzisławskie Centrum Kultury

 

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna

Top